Services - 540069-2021
Poland-Tarnów: Engineering design services
2021/S 206-540069
Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Wykonanie dokumentacji projektowej na wykonanie robót budowlanych polegających na budowie sieci gazowej w msc. Sierakowice dz.85/22; UP/00425450
Reference number: 2021/WG00/WP-003074
II.1.2)Main CPV code
71320000 Engineering design services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem Zamówienia jest: Wykonanie dokumentacji projektowej na wykonanie robót budowlanych polegających na budowie sieci gazowej w msc. Sierakowice dz.85/22; UP/00425450
Zakres rzeczowy:
- gazociąg ś/c dn63Pe L=205m
- przyłącze gazowe ś/c dn32 L=10m
- szafka gazowa
W oparciu o warunki przyłączenia do sieci gazowej, stanowiące załącznik nr 2 do umowy.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
71248000 Supervision of project and documentation
71322200 Pipeline-design services
II.2.4)Description of the procurement:
1) wykonanie projektu budowlanego, wykonawczego i przedmiaru robót dla zadania pn.: 'Wykonanie dokumentacji projektowej na wykonanie robót budowlanych polegających na budowie sieci gazowej w msc. Sierakowice dz.85/22; UP/00425450", w oparciu o warunki przyłączenia stanowiące załącznik nr 2 do Umowy.
2) uzyskanie wszelkich wymaganych opinii, pozwoleń i decyzji, w tym uzyskanie w imieniu i na rzecz zamawiającego, od właściwego organu, ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę;
3) wykonanie kosztorysu inwestorskiego;
4) sprawowanie nadzoru autorskiego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do Umowy oraz we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.