Supplies - 540077-2018
Poland-Katowice: Miscellaneous structures
2018/S 236-540077
Contract notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa elementów do produkcji szyn kolejek podwieszanych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 295-23)
Reference number: 701802075
II.1.2)Main CPV code
44212320 Miscellaneous structures
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Część zamówienia nr 1 Ilość
1.1 Uchwyt napędu linowego WS-11.01.02 kolejka podwieszana w-85/50 ilość 2 800 szt.
1.2 Szakla W42.04 Kolejka podwieszana W-85 ilość 46 650 szt.
1.3 Sworzeń W42.05 kolejka podwieszana W-85 ilość 49 400 szt.
1.4 Szakla KPL (zawleczka+podkładka+sworzeń) WZ42.05 kolejka podwieszana W-85 ilość 18 240 kompl.
1.5 Kostka przyłączeniowa-odkuwka W42.40 kolejka podwieszana W-85 ilość 16 000 szt.
1.6 Ucho przyłączeniowe-odkuwka W42.41 kolejka podwieszana W-85 ilość 16 000 szt.
Lot No: 2
Część zamówienia nr 2 Ilość
2.1 Ucho przyłączeniowe W42.02 kolejka podwieszana W-63 ilość 700 szt.
2.2 Kostka przyłączeniowa W42.03 kolejka podwieszana W-63 ilość 700 szt
Lot No: 3
Część zamówienia nr 3 Ilość
3.1 Kołnierz W42.43 kolejka podwieszana W-63/85 ilość 2 500 szt.
3.2 Łącznik-odkuwka na śrubę M-20 W42.44 kolejka podwieszana W-63/85 ilość 2 500 szt.
Lot No: 4
Część zamówienia nr 4 Ilość
4.1 Nakładka szyny W42.52 kolejka podwieszana W-130/50 ilość 88 000 szt.
4.2 Kostka przyłączeniowa W42.51 kolejka podwieszana W-130/50 ilość 32 000 szt.
4.3 Ucho przyłączeniowe W42.50 kolejka podwieszana W-130/50 ilość 32 000 szt.