Lieferungen - 540137-2022
Bulgarien-Shumen: Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
2022/S 191-540137
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
“Доставка чрез покупка на спец. автомобил, нов, неупотр. по Пр. BG05M9OP001-2.061-0001 „Създаване на Дн. ц-р за лица с увреждания и техните семейства, вкл. с тежки множ. увреждания в гр. Шумен“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на обществената поръчка обхваща доставка чрез покупка на специализиран автомобил, нов, неупотребяван по Проект BG05M9OP001-2.061-0001 „Създаване на Дневен център за лица с увреждания и техните семейства, включително с тежки множествени увреждания в град Шумен“
Целта на настоящата обществената поръчка е избор на Изпълнител, който да извърши доставка на автомобила съобразно Техническата спецификация.
Видът и техническите параметри на МПС са посочени в Техническата спецификация – неразделна част от настоящата обществена поръчка.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 70 337.53 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: