Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк)“
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк), в количества и обем, посочени в съответните покани до участниците "АТС-България" ООД, "РОЕЛ-98" ООД и "РОНОС" ООД, на обща стойност 185 817,76 лв. без ДДС. Общата стойност е разпределена по покани, както следва: 100 198,68 лв без ДДС в поканата към "АТС-България" ООД; 62 419,98 лв без ДДС в поканата към "РОЕЛ-98" ООД и 23 199,10 лв без ДДС в поканата към "РОНОС" ООД.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк), в количества и обем, посочени в съответните покани до участниците "АТС-България" ООД, "РОЕЛ-98" ООД и "РОНОС" ООД, на обща стойност 185 817,76 лв. без ДДС. Общата стойност е разпределена по договори, както следва: 100 198,68 лв без ДДС в договора с "АТС-България" ООД; 62 419,98 лв без ДДС в договора с "РОЕЛ-98" ООД и 23 199,10 лв без ДДС в договора с "РОНОС" ООД.