Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Tiedotuspalvelut ja viestintätoimien tukeminen Zagrebissa (Kroatia) sijaitsevassa Eurooppa-talossa — PO/2018-20/ZAG
Viitenumero: PO/2018-20/ZAG
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79416000 Suhdetoimintaan liittyvät palvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Euroopan komission edustusto hakee pätevää palveluntarjoajaa tiedotus- ja viestintätoimien ja EU:n tiedotuspisteen tukemista varten Eurooppa-talossa.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 360 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Servicii de informare și asistență pentru activitățile de comunicare de la Casa Europei din Zagreb, Croația — PO/2018-20/ZAG
Număr de referinţă: PO/2018-20/ZAG
II.1.2)Cod CPV principal79416000 Servicii de relaţii cu publicul
II.1.4)Descriere succintă:
Reprezentanța CE caută un prestator de servicii calificat pentru a susține activitățile de informare și comunicare și Punctul de informare al UE de la Casa Europei.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 360 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: