Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Soláthar Deich Scanóir Léasair Velodyne Ultrapuck
Uimhir thagartha: JRC/IPR/2021/OP/2611
II.1.2)Príomhchód CPV35125100 Sensors
II.1.4)Cur síos achomair:
Deich scanóir léasair Velodyne Ultrapuck 3T a sholáthar chun córas faireacháin coimircí a fhorbairt in áiseanna núicléacha.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 130 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise35125100 Sensors
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Soláthar deich scanóir léasair Velodyne Ultrapuck
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dešimt (10) „Velodyne Ultrapuck“ lazerinių skaitytuvų pirkimas.
Nuorodos numeris: JRC/IPR/2021/OP/2611
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas35125100 Jutikliai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dešimt „Velodyne Ultrapuck“ trimačių lazerinių skaitytuvų saugos kontrolės sistemai branduoliniame objekte sukurti.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 130 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)35125100 Jutikliai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Dešimt „Velodyne Ultrapuck“ lazerinių skaitytuvų pirkimas.