Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 54053-2023
Bulgarien-Sofia: Tonerpatronen
2023/S 020-054053
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на тонери за копирни и печатащи устройства“, ОП № 3 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark “ за нуждите на МЕ“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк)" за нуждите на Министерството на енергетиката“. Необходимите артикули и прогнозни количества, които възложителят възнамерява да закупи са посочени в Индикативен списък - Приложение № 4 към поканата за сключване на договора.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
„Доставка на тонери за копирни и печатащи устройства“, обособена позиция № 3 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк)“ за нуждите на Министерството на енергетиката“. Необходимите артикули и прогнозни количества, които възложителят възнамерява да закупи са посочени в Индикативен списък - Приложение № 4 към поканата за сключване на договора.