Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Levering twee Haakarmwagens Reinigingsdienst de Liemers
II.1.2)Main CPV code34140000 Heavy-duty motor vehicles
II.1.4)Short description:
RDL heeft twee nieuwe haakarmwagens nodig. 1 te leveren in 2023 en 1 te leveren in 2024.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)34142000 Crane and dumper trucks
II.2.4)Description of the procurement:
Opdrachtomschrijving
De Opdracht omvat het leveren van twee nieuwe haakarmwagens zoals omschreven in het programma van eisen.
De Levering bestaat uit één geheel, een vrachtwagen met opbouw van een haakarmsysteem inclusief aangeboden functionaliteiten c.q. opties.
Levering van de haakarmwagens:
- 1 stuks in 2023 (exacte datum in nader overleg na gunning);
- 1 stuk januari 2024 (exacte datum in nader overleg na gunning).