Prekės - 540799-2019
Submission deadline has been amended by:  574598-2019
Lenkija-Katowice: Klijai
2019/S 220-540799
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa klejów poliuretanowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-8
Nuorodos numeris: 701903476
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
24910000 Klijai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia są dostawy klejów poliuretanowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-8, wg asortymentu i w ilości określonych w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiotem zamówienia są dostawy klejów poliuretanowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-8 w ilości: Komponent A (Żywica) – 581 920 kg, Komponent B (Katalizator) – 544 194 kg