Voluntary ex ante transparency notice
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ArcGIS Enterprise Agreement
Reference number: 2022121411
II.1.2)Main CPV code48000000 Software package and information systems
II.1.4)Short description:
Licenties ArcGIS software (enterprise agreement voor de periode van 3 jaar), aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf.
Waterschap Rivierenland (wsrl) heeft de behoefte om het werken met het huidige GIS-systeem te continueren. Het bestaande GIS-systeem is gebaseerd op de ESRI ArcGIS software, die wordt geleverd door ESRI.
Wsrl kiest voor toepassing van een onderhandelingsprocedure zonder aankondiging op grond van art. 2.32 tot en met 2.36 Aanbestedingswet 2012. Reden hiervoor is dat mededinging om technische redenen ontbreekt.
De GIS-omgeving van wsrl is gebaseerd op het ArcGIS platform, en het is geïntegreerd in onze bedrijfs- en rapportagesystemen en dashboards. Aan het gebruik van een alternatief systeem (voor zover een vergelijkbaar systeem aanwezig zou zijn) zouden substantiële extra kosten verbonden zijn en er is in dat geval sprake van desinvestering. Daarnaast zouden zich bij een eventueel alternatief systeem bij gebruik en onderhoud van de apparatuur met inbegrip van de software, onevenredige technische moeilijkheden voordoen.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
540857-2022 - Vooraankondiging onderhandse gunningNederland-Tiel: Software en informatiesystemen
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Referentienummer: 2022121411
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding