Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 541013-2021
Ελλάδα-Άργος: Οχήματα περισυλλογής απορριμμάτων και ακάθαρτων νερών
2021/S 207-541013
Προκήρυξη σύμβασης
Αγαθά
Νομική βάση:
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Προμήθεια δυο (2) απορριμματοφόρων οχημάτων
Αριθμός αναφοράς: 140178
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV
34144500 Οχήματα περισυλλογής απορριμμάτων και ακάθαρτων νερών
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
-Ένα Δορυφορικό πετρελαιοκίνητο απορριμματοφόρο όχημα με συμπιεστή απορριμμάτων τύπου πρέσας χωρητικότητας 8m3.
-Ένα Δορυφορικό βενζινοκίνητο με ή χωρίς υποβοήθηση άλλου καυσίμου απορριμματοφόρο όχημα ανοικτού τύπου χωρητικότητας τουλάχιστον 2,5 m3,
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξία
Αξία χωρίς ΦΠΑ: 179 838.71 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματα
Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV
34144512 Απορριμματοφόρα οχήματα με συμπιεστή απορριμμάτων
34144510 Οχήματα περισυλλογής απορριμμάτων
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η Προμήθεια δύο (2) απορριμματοφόρων οχημάτων.