Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Zakázka na služby na podporu provádění rámcové směrnice o strategii pro mořské prostředí (2008/56/ES)
Spisové číslo: ENV/2019/OP/0019
II.1.2)Hlavní kód CPV90700000 Environmentální služby
II.1.4)Stručný popis:
Komise má v úmyslu zadat zakázku na podporu provádění MSFD prostřednictvím:
– podpory pro organizaci a správu konferencí, seminářů a setkání souvisejících s prováděním MSFD,
– přípravy dokumentace související s MSFD,
– vykazování a správy údajů včetně příslušných IT systémů,
– provádění hodnocení týkajících se způsobu, jakým členské státy realizují směrnici ve svých strategiích pro mořské prostředí, jak je uvedeno v příslušných článcích MSFD.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 1 800 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV90700000 Environmentální služby
II.2.4)Popis zakázky:
Viz internetová adresa uvedená v oddíle I.3).
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 541132-2019
Belgien-Brüssel: Dienstleistungsauftrag zur Unterstützung bei der Umsetzung der Meeresstrategie-Rahmenrichtlinie (2008/56/EG)
2019/S 221-541132
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dienstleistungsauftrag zur Unterstützung bei der Umsetzung der Meeresstrategie-Rahmenrichtlinie (2008/56/EG)
Referenznummer der Bekanntmachung: ENV/2019/OP/0019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Die Kommission beabsichtigt die Vergabe eines Auftrags zur Unterstützung der MSFD-Umsetzung durch:
— Unterstützung bei der Organisation und Verwaltung von Konferenzen, Workshops und Treffen im Zusammenhang mit der Umsetzung der MSFD,
— Entwicklung spezifischer MSFD-bezogener Dokumentationen,
— Berichterstattung und Datenmanagement, auch durch geeignete IT-Systeme,
— Durchführung von Bewertungen darüber, wie die Mitgliedstaaten die Richtlinie in ihren Meeresstrategien umsetzen, gemäß den einschlägigen Artikeln der MSFD.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 800 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Siehe die in Abschnitt I.3) angegebene Internetadresse.
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Marché de services en vue de soutenir l'exécution de la directive-cadre «stratégie pour le milieu marin» (2008/56/CE)
Numéro de référence: ENV/2019/OP/0019
II.1.2)Code CPV principal90700000 Services relatifs à l'environnement
II.1.4)Description succincte:
La Commission envisage d'attribuer un contrat soutenant l'exécution de la DCSMM par les moyens suivants :
— soutien à l'organisation et à la gestion de conférences, d'ateliers et de réunions en association avec l'exécution de la DCSMM,
— développement d'une documentation spécifique liée à la DCSMM,
— reddition de comptes et gestion des données, y compris par des systèmes informatiques adéquats,
— réalisation d'évaluations sur la manière dont les États membres exécutent la directive dans leurs stratégies pour le milieu marin, comme stipulé par les articles applicables de la DCSMM.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 1 800 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)90700000 Services relatifs à l'environnement
II.2.4)Description des prestations:
Voir adresse Internet indiquée à la section I.3).
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Conradh seirbhíse chun tacaíocht a thabhairt d’fhorfheidhmiú Chreat-treoir Straitéise Muirí (2008/56/CE)
Uimhir thagartha: ENV/2019/OP/0019
II.1.2)Príomhchód CPV90700000 Environmental services
II.1.4)Cur síos achomair:
Tá an Coimisiún ag beartú conradh a dhámhachtain chun tacú le forfheidhmiú MSFD trí mheán:
— tacaíocht d’eagrú agus do bhainistiú comhdhálacha, ceardlann agus cruinnithe a bhaineann le forfheidhmiú MSFD,
— doiciméadacht shonrach a bhaineann le MSFD a fhorbairt,
— tuairisciú agus bainistiú sonraí, lena n-áirítear trí chórais TF,
— measúnuithe a dhéanamh faoin gcaoi ina bhforfheidhmíonn Ballstáit an treoir ina straitéisí muirí, dá bhforáiltear leis na hairteagail ábhartha den MSFD.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 1 800 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise90700000 Environmental services
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Féach an seoladh Idirlín atá curtha ar fáil in Alt I.3).
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Ugovor o uslugama za pružanje podrške provedbi Okvirne direktive o pomorskoj strategiji (2008/56/EZ)
Referentni broj: ENV/2019/OP/0019
II.1.2)Glavna CPV oznaka90700000 Usluge u području zaštite okoliša
II.1.4)Kratak opis:
Komisija planira dodijeliti ugovor kojim se podupire provedba Okvirne direktive o pomorskoj strategiji s pomoću:
— podrške organizaciji konferencija, radionica i sastanaka o provedbi Okvirne direktive o pomorskoj strategiji te njihovu vođenju,
— razvoja posebne dokumentacije povezane s Okvirnom direktivom o pomorskoj strategiji,
— izvješćivanja i upravljanja podacima, uključujući s pomoću prikladnih IT sustava,
— provođenja procjena o tome kako države članice provode direktivu u svojim pomorskim strategijama, kako je navedeno u relevantnim člancima o Okvirnoj direktivi o pomorskoj strategiji.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 1 800 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a90700000 Usluge u području zaštite okoliša
II.2.4)Opis nabave:
Vidjeti internetsku adresu navedenu u odjeljku I.3).