Építési beruházás - 541144-2019
Submission deadline has been amended by:  96273-2020
Magyarország-Kaposvár: Magasépítési munka
2019/S 221-541144
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
DESEDA Kemping fejlesztése
Hivatkozási szám: EKR001407732019
II.1.2)Fő CPV-kód
45210000 Magasépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 1.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45212000 Szabadidő, sport, kultúra, szállás és étterem céljára szolgáló épületek kivitelezése
45212220 Többcélú sportlétesítmények építése
45212300 Művészeti és kulturális épületek kivitelezése
45212400 Szállás és étterem céljára szolgáló épületek
45223300 Parkolóhely, pihenőhely építése
45233161 Gyalogút építése
45300000 Épületszerelési munka
71421000 Kertépítési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Meghatározó paraméterek, illetve a tervezett beruházás keretein belül történő feladatok, beavatkozási helyek és főbb jellemzők a következők:
Telek területe: 38 266 m2
— Szállás épület: A tervezett épület kétszintes kialakítású. Keleti telekhatártól 5 m re telepített, észak-dél irányú hossztengellyel. Az épület oldalfolyosós, elrendezésű, szintenként eltérő befogadóképességű. Földszinten igény szerint megjelennek a közösségi/ foglalkoztató terek is, melyek osztható kialakításúak valamint az ezekhez kapcsolódó szükséges számú vizesblokk. Az ifjúsági szállóban 23*4 fő és 1*2 fő (tanári, gépjárművezetői) és 1*2 fő akadálymentes szoba = összesen: 96 fő elhelyezése biztosított az I. ütemben, egységesen kialakított apartman jellegű szobákban. A földszinten akadálymentesített szoba található a bejárat mellett közvetlenül. Szállás épület = 1 517,28 m2
— Mobilházak: A mobilházakat a terület északi oldalhatára mellé (mintegy bekeretezve a kemping területét), valamint a szállás zóna területére kerülnek telepítésre összesen 57 db, melyek közül első ütemben 51 db kerül elhelyezésre. Az I. ütemben telepítésre kerülő 51 db mobilház közül egy akadálymentes kivitelben készül. A kiválasztott típus 8*4 m-es típus mobilház, előtte 5*2,5 m-es terasszal. Feladat 57 db mobilház elhelyezéséhez és üzemeltetéséhez valamennyi feltétel biztosítása (terület előkészítése, közművek alapozása csatlakozási pontok kialakítása, stb.). A mobilházak nem részei az építési beruházásnak, azok beszerzése és elhelyezése, valamint beüzemelése külön eljárás keretében történik. Az 51+6 db mobilház telepítési helye a helyszínrajzon jelölésre került. Mobilház = 57 db*(*32 m2+12,50 m2 (terasz))=2 536,50 m2
— Sátras/lakókocsis szálláshelyek: A kempinges zóna az egyirányú utak két oldalára, a terület nyugati zónájában kerülnek kialakításra. Az utak két oldalán egységes méretű 8,50 m*12,00 m- es parcellák lettek tervezve, azonos közmű csatlakozási lehetőséggel, összesen 77 db nagyparcella. Sátras parcellák kisebb méretűek, ezekből összesen 23 db létesül a területen, 5*8 m befoglaló mérettel. A nagyparcellák 10 %-át víz, szennyvízcsatlakozással, valamint az összes parcellát villamos csatlakozással kell ellátni, a vizesblokktól legtávolabb kerülő lakókocsis (nagyparcellák) kerülnek teljes mértékben közművesítésre,
— Étterem és vegyesbolt: A tervezett épület kétszintes kialakítású. A földszinten az étterem fogyasztótere a vegyesbolt, a főzőkonyha pedig az alagsorban kerül kialakításra két étellifttel kiegészítve, mely igény szerint a kemping felé és a külső zóna (közterület) felé is tud szolgáltatni. A szociális ellátást az öltöző és fürdő blokk biztosítja. Szellőzését, megvilágítását természetes úton biztosítjuk. Az étterem fogyasztóteréhez, mely a földszinten található 1 db akadálymentesített WC-mosdó helyiség lesz biztosítva. Az alagsorban található még egy társalgó helyiség a kemping vendégeinek kiszolgálására, mely tér osztható. A társalgó kiszolgálására valamint a színpad tér ellátására is a férfi és a női vizesblokk biztosított lesz. A terepadottságok miatt tereplépcsők kerülnek kialakításra az épület északi és a déli oldalán. Az étterem egyidejű kapacitása: 85 fő. Étterem összesen: 353,63 m2
— Recepció és szolgálati lakások: A tervezett épület kétszintes kialakítású. Fedett nyitott téren keresztül jutunk a recepció terébe. A beléptetés előtti zónában további várakozóhelyek és vizesblokk áll rendelkezésre. Az irodai munkatársak részére back office helyiség előteres mosdó/WC helyiség és teakonyha áll majd rendelkezésre A szolgálati lakások közül egy a földszinten (összkomfortos, 2 db 2 fős hálófülke), kettő pedig az emeleten kerül kialakításra. Kialakításra kerülnek még a szolgáltató zónára jellemző raktárak, eszköztároló helyiségek, továbbá itt kerül kialakításra a dolgozói kerékpártároló a szociális blokk bejárata mellé. Recepció összesen: 236,19 m2
Folytatatás a felhívás III.1.2) pontjában