Izmaiņas līgumā/koncesijā tā/tās darbības laikā
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
KAD projekts – projekta vadība – izmēģinājuma koordinatora uzdevums
Atsauces numurs: 06D10/2018/M019
II.1.2)Galvenās CPV kods71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts līguma noslēgšanas brīdī:
Pakalpojumu sniegšana izmēģinājuma koordinatora uzdevumam KAD projekta vadības ietvaros Luksemburgā.