Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
De inschrijvingen zijn geopend voor onze 4e workshop voor TED-hergebruikers op 14 december 2023
Diensten - 541255-2023
Finland-Helsinki: Personenvervoer zonder dienstregeling
2023/S 173-541255
Aankondiging van een gegunde opdracht
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Tilausajopalvelut 2021–2026, KAIPR SIIRTOAJO TAIVALKOSKI 7.9.2023, Diaari 7766
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
II.1.4)Korte beschrijving:
Tilausajopalvelujen hankinta
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: