Dienstleistungen - 541563-2022
Polen-Legbąd: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2022/S 191-541563
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pozyskanie i zrywka drewna na terenach klęskowych Nadleśnictwa Woziwoda (IV postępowanie)
Referenznummer der Bekanntmachung: ZG.270.28.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna klęskowego na terenie Nadleśnictwa Woziwoda.
Przedmiot zamówienia podzielony został na części, obejmujące następujące zakresy rzeczowe:
Część 1 - Pozyskanie i zrywka drewna klęskowego na terenie leśnictwa Lipce,
Część 2 - Pozyskanie i zrywka drewna klęskowego na terenie leśnictwa Lipowa,
Część 3 - Pozyskanie i zrywka drewna klęskowego na terenie leśnictwa Zielony Dół.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część 1 - Pozyskanie i zrywka drewna klęskowego na terenie leśnictwa Lipce
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
77210000 Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
- szacunkowa ilość drewna klęskowego do pozyskania wynosi 500 m3;
- Zamawiający szacuje 100% udziału cięć rębnych złożonych, cięć przygodnych i pozostałych;
- Zamawiający przyjmuje 20 godzin ciągnikowych (grupa czynności GODZ MH8) potrzebnych do wykonania przedmiotu zamówienia.
Część 2 - Pozyskanie i zrywka drewna klęskowego na terenie leśnictwa Lipowa
Los-Nr.: 2
- szacunkowa ilość drewna klęskowego do pozyskania wynosi 3000 m3;
- Zamawiający szacuje 10% udziału cięć rębnych zupełnych oraz 90% udziału cięć rębnych złożonych, cięć przygodnych i pozostałych;
- Zamawiający przyjmuje 40 godzin ciągnikowych (grupa czynności GODZ MH8) potrzebnych do wykonania przedmiotu zamówienia.
Część 3 - Pozyskanie i zrywka drewna klęskowego na terenie leśnictwa Zielony Dół
Los-Nr.: 3
- szacunkowa ilość drewna klęskowego do pozyskania wynosi 800 m3;
- Zamawiający przyjmuje 10 godzin ciągnikowych (grupa czynności GODZ MH8) potrzebnych do wykonania przedmiotu zamówienia.
Usługi - 541563-2022
Polska-Legbąd: Usługi leśnictwa
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: ZG.270.28.2022
II.1.2)Główny kod CPV
77200000 Usługi leśnictwa
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
77000000 Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
77210000 Usługi pozyskiwania drewna
77211100 Usługi cięcia drewna
77211200 Transport dłużyc na terenie lasów
77211000 Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna
77230000 Usługi doraźne dotyczące leśnictwa
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3