Avviż dwar l-għoti ta’ kuntratt
Ir-riżultati tal-proċedura tal-akkwist
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Il-Provvista ta' Servizzi u Tagħmir ta' Komunikazzjoni bil-Mowbajl għall-EASO f'Ċipru
Numru ta' referenza: EASO/2020/809
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV64212000 Servizzi tal-telefoni ċellulari
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Sabiex tkun żgurata l-komunikazzjoni bil-mowbajl xierqa u l-iskambju ta' informazzjoni għall-persunal f'Ċipru, l-EASO qed jippjana li jagħti qafas ta' kuntratt ta' servizz uniku għall-provvista ta' servizzi ta' komunikazzjoni bil-mowbajl u provvisti relatati għal tul ta' żmien massimu totali ta' erba' snin.
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK32250000 Telefoni portabili
31710000 Apparat elettroniku
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Sabiex tkun żgurata l-komunikazzjoni bil-mowbajl xierqa u l-iskambju ta' informazzjoni għall-persunal f'Ċipru, l-EASO qed jippjana li jagħti qafas ta' kuntratt ta' servizz uniku għall-provvista ta' servizzi ta' komunikazzjoni bil-mowbajl u provvisti relatati għal tul ta' żmien massimu totali ta' erba' snin. In-numru ta' abbonamenti tal-mowbajl attivi bħalissa huwa ta' madwar 10 b'tendenza li jiżdied għal 50 fl-erba' snin li ġejjin.