II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Szczecinek w roku 2022
Numéro de référence: SA.270.2.56.2021
II.1.2)Code CPV principal77200000 Services sylvicoles
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r., poz. 1275 z późn. zm. – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów leśnych, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki łąkowo-rolnej oraz szkółkarstwa i nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Szczecinek w roku 2022. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac wynikające z załącznika nr 3 do SIWZ. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie obszar administracyjny Nadleśnictwa Szczecinek. Tryb postępowania: przetarg nieograniczony - podstawa prawna art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132 - 139 ustawy Pzp.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 13 676 330.02 PLN
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Iwin i Kucharowo
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)77200000 Services sylvicoles
77210000 Services de débardage
77211000 Services liés au débardage
77211100 Services d'exploitation forestière
77211200 Transport de grumes dans les forêts
77211300 Services de défrichement
77211400 Services d'abattage d'arbres
77211500 Services d'élagage
77211600 Plantation d'arbres par ensemencement
77230000 Services liés à la sylviculture
77231000 Services de gestion des forêts
77231200 Services de lutte contre les animaux nuisibles de la forêt
77231600 Services de boisement
75251120 Services de lutte contre les incendies de forêt
77231800 Services de gestion de pépinières de forêt
77312000 Services d'enlèvement des mauvaises herbes
45342000 Pose de clôtures
60100000 Services de transport routier
45233141 Travaux d'entretien routier
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r., poz. 1275 z późn. zm. – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania dróg leśnych i obiektów turystycznych do wykonania na terenie leśnictw Iwin i l Kucharowo. Szczegółowy zakres prac znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Opisy kodów czynności opisujących poszczególne prace leśne (czynności) wchodzące w skład przedmiotu zamówienia zostały opisane w załączniku nr 4 do SWZ.
Opis zasad procedury dokonywania odbiorów prac leśnych został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Janowo.
Lot nº: 2
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r., poz. 1275 z późn. zm. – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania dróg leśnych i obiektów turystycznych do wykonania na terenie leśnictwa Janowo. Szczegółowy zakres prac znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Wierzchowo, Przystawy
Lot nº: 3
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r., poz. 1275 z późn. zm. – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania dróg leśnych i obiektów turystycznych do wykonania na terenie leśnictw Wierzchowo, Przystawy. Szczegółowy zakres prac znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Jeziory, Sokolnik.
Lot nº: 4
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r., poz. 1275 z późn. zm. – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania dróg leśnych i obiektów turystycznych do wykonania na terenie leśnictw Jeziory, Sokolnik. Szczegółowy zakres prac znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Cichy Bór.
Lot nº: 5
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r., poz. 1275 z późn. zm. – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania dróg leśnych i obiektów turystycznych do wykonania na terenie leśnictwa Cichy Bór. Szczegółowy zakres prac znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Spore, Buczyny.
Lot nº: 6
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r., poz. 1275 z późn. zm. – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania dróg leśnych i obiektów turystycznych do wykonania na terenie leśnictw Spore, Buczyny. Szczegółowy zakres prac znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Drzonowo, Dyminek.
Lot nº: 7
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r., poz. 1275 z późn. zm. – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania dróg leśnych i obiektów turystycznych do wykonania na terenie leśnictw Drzonowo, Dyminek. Szczegółowy zakres prac znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Gwda Wielka, Jeleni Ruczaj.
Lot nº: 8
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r., poz. 1275 z późn. zm. – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania dróg leśnych i obiektów turystycznych do wykonania na terenie leśnictw Gwda Wielka, Jeleni Ruczaj. Szczegółowy zakres prac znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Szkółki leśnej Gałowo.
Lot nº: 9
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r., poz. 1275 z późn. zm. – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa do wykonania na terenie Szkółki leśnej w Gałowie. Szczegółowy zakres prac znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.