Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Пълно абонаментно извънгаранционно техническо обслужване на апарат за хеликална терапия Accuray, Thomo Therapy HAD с включени труд и доставка на резервни части и вакуумни елементи
II.1.2)Основен CPV код50400000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка е осигуряване на абонаментно извънгаранционно техническо обслужване на апарат за хеликална терапия Accuray, Thomo Therapy HAD, включващо профилактика/поддръжка на медицинската апаратура, труд, профилактика и поддръжка на базата данни, задължителните актуализации на софтуера, включително и необходимите лиценции и софтуерна поддръжка на компонентите на уредбата, включително планиращата система, настройки, калибровки, тестове, подробни изпитвания, контрол на качеството на уредбата и отстраняване на неизправности/повреди, при необходимост и ремонт, както и доставка и монтаж на нови, неупотребявани и оригинални резервни части, вкл. и вакуумни елементи.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 2 640 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове50400000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Абонаментно извънгаранционно техническо обслужване на апарат за хеликална терапия Accuray, Thomo Therapy HAD, включващо профилактика/поддръжка на медицинската апаратура, труд, профилактика и поддръжка на базата данни, задължителните актуализации на софтуера, включително и необходимите лиценции и софтуерна поддръжка на компонентите на уредбата, включително планиращата система, настройки, калибровки, тестове, подробни изпитвания, контрол на качеството на уредбата и отстраняване на неизправности/повреди, при необходимост и ремонт, както и доставка и монтаж на нови, неупотребявани и оригинални резервни части, вкл. и вакуумни елементи