II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Negyedéves tájékoztató - Kommunikáció 2021. III.
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001175462019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Keretmegállapodás a Nemzeti Kommunikációs Hivatalról és a kormányzati kommunikációs beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 247/2014. (X. 1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó vagy ahhoz önként csatlakozó szervezetek számára, a rendeletben szabályozott kommunikációs tárgyú feladatokhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátására”
- A keretmegállapodás alapján 2021. III. negyedévében lefolytatott írásbeli konzultációk eredményéről szóló tájékoztató
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
NKFIH - Komplex kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79311200 Durchführung von Umfragen
79342200 Reklamedienste
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
79952000 Event-Organisation
92112000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Film- und Videofilmherstellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal részére 2021. - II ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 10 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó tízmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 3 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó hárommillió + általános forgalmi adó opció.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai színtéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 21., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 29.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 2 755 905 512,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőmilliárd-hétszázötvenötmillió-kilencszázötezer-ötszáztizenkettő forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 826 771 654,- Ft + Áfa, azaz nettó Nyolcszázhuszonhatmillió-hétszázhetvenegyezer-hatszázötvennégy forint + általános forgalmi adó opció.
Ludwig Múzeum - Kiállításhoz kapcs. komm.feladatok
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79342200 Reklamedienste
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A „Nagylátószög. 120 éves a magyar film” című kiállításhoz kapcsolódó kommunikációs feladatok ellátása a Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 7 500 000 Ft + Áfa, azaz nettó Hétmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 2 250 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőmillió-kettőszázötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
OTP Fáy András Alapítvány - Komm. és rendezvénysz.
Los-Nr.: 4
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi és rendezvényszervezési feladatok ellátása az OTP Fáy András Alapítvány részére Közép-magyarországi pénzügyi, gazdasági, gazdálkodási edukációs és ismeretterjesztő program kapcsán”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 157 480 315 Ft + Áfa, azaz nettó Egyszázötvenhétmillió-négyszáznyolcvanezer-háromszáztizenöt forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 47 244 094 Ft + Áfa, azaz nettó Negyvenhétmillió-kettőszáznegyvennégyezer-kilencvennégy forint + általános forgalmi adó opció.
Szépművészeti Múzeum - Kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 5
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Szépművészeti Múzeum részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 30 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Harmincmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 20 %-a, nettó 6 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hatmillió forint+ általános forgalmi adó opció.
Várkapitányság - Komplex kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 6
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Budavári Palotanegyed turisztikai és kulturális programjainak népszerűsítéséhez kapcsolódó komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Várkapitányság Nonprofit Zrt. számára 2021”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 550 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötszázötvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 165 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egyszázhatvanötmillió+ általános forgalmi adó opció.
EMME - Rendezvénysz. és kommunikáció
Los-Nr.: 7
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Egymillióan a magyar E-Sportért Egyesület tevékenységéhez kapcsolódó rendezvényszervezési és kommunikációs feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 427 864 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egymilliárd-négyszézhuszonhétmillió-nyolcszázhatvannégyezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
IFKA - Komplex kommunikáció és rendezvényszerv.
Los-Nr.: 8
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása az IFKA Közhasznú Nonprofit Kft. részére, 2021”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 121 200 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Százhuszonegymillió-kétszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 36 360 000,- Ft + Áfa, azaz Harminchatmillió-háromszázhatvanezer forint + általános forgalmi adó opció.
MVM Csoport - 2021-2023. évi komm. és rendezvény
Los-Nr.: 9
A beszerzés tárgyának meghatározása: „2021-2023. évi komplex kommunikációs, rendezvényszervezési feladatok ellátása az MVM Csoport részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 4 089 729 023,- Ft + Áfa, azaz nettó Négymilliárd-nyolcvankilencmillió-hétszázhuszonkilencezer-huszonhárom forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 1 226 918 707,- Ft + Áfa, azaz nettó Egymilliárd-kettőszázhuszonhatmillió-kilencszáztizennyolcezer-hétszázhét forint + általános forgalmi adó opció.
MÁV-START - Piackutatási és utasszámlálási feladat
Los-Nr.: 10
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Piackutatási és utasszámlálási feladatok ellátása a MÁV-START Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 90 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kilencvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 27 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Huszonhétmillió forint + általános forgalmi adó opció.
MTVA - Médiaügynökségi feladatok ellátása
Los-Nr.: 11
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az MTVA kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó médiaügynökségi feladatok ellátása II. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 130 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó Egyszázharmincmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 39 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó Harminckilencmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Magyar Posta - 2021-2022. évi komplex kommunikáció
Los-Nr.: 12
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és médiaügynökségi szolgáltatások a Magyar Posta Zrt. részére 2021-2022”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 990 000 000,- Ft + Áfa, azaz kilencszázkilencvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
HUMDA - 2021-2022. évi komplex kommunikáció
Los-Nr.: 13
A beszerzés tárgyának meghatározása: „2021-2022. évi komplex kommunikációs feladatok ellátása a HUMDA Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése a nettó 1 000 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egymilliárd forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
OTP Fáy András Alapítvány-Médiaügynökségi feladat
Los-Nr.: 14
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi és kapcsolódó gyártási feladatok ellátása az OTP Fáy András Alapítvány részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 472 440 945,- Ft + Áfa, azaz nettó Négyszázhetvenkettőmillió-négyszáznegyvenezer-kilencszáznegyvenöt forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 141 732 284,- Ft + Áfa, azaz nettó Egyszáznegyvenegymillió-hétszázharminckettőezer-kettőszáznyolcvannégy forint + általános forgalmi adó opció.
EXIM - Komplex kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 15
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az EXIM 2021. évi tevékenységéhez kapcsolódó komplex kommunikációs feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 150 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
HIPA - Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok
Los-Nr.: 16
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a HIPA Nemzeti Befektetési Ügynökség Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság részére, 2021”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 228 386 838,-Ft + áfa, azaz nettó kettőszázhuszonnyolcmillió-háromszáznyolcvanhatezer-nyolcszázharmincnyolc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
BGE - Komplex kommunikáció és rendezvényszervezés
Los-Nr.: 17
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési, valamint médiaügynökségi feladatok ellátása a Budapesti Gazdasági Egyetem számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 175 441 961 Ft + Áfa, azaz nettó százhetvenötmillió-négyszáznegyvenegyezer-kilencszázhatvanegy forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 52 632 588 Ft + Áfa, azaz nettó ötvenkettőmillió-hatszázharminckettőezer-ötszáznyolcvannyolc + általános forgalmi adó opció.
Magyar Honvédség Repülőbázisa - Kommunikációs fel.
Los-Nr.: 18
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Magyar Honvédség 59. Szentgyörgyi Dezső Repülőbázis részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 299 212 598,- Ft + Áfa, azaz nettó Kétszázkilencvenkilencmillió-kétszáztizenkétezer-ötszázkilencvennyolc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 89 763 780,- Ft + Áfa, azaz nettó Nyolcvankilencmillió-hétszázhatvanháromezer-hétszáznyolcvan + általános forgalmi adó opció.
NFI - Külföldi médiaügynökségi feladatok ellátása
Los-Nr.: 19
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Külföldi médiaügynökségi feladatok ellátása a Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 24 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonnégymillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 7 200 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hétmillió-kettőszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
NSÜ - Kommunikációs-ügynökségi feladatok ellátása
Los-Nr.: 20
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs-ügynökségi feladatok ellátása a Nemzeti Sportügynökség Nonprofit Kft. számára 2021”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 10 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tízmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 3 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hárommillió forint + általános forgalmi adó opció.
NFI - Filmgyártási feladatok ellátása
Los-Nr.: 21
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Filmgyártási feladatok ellátása a Nemzeti Egészségmegőrző Központ Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 185 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egyszáznyolcvanötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 55 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötvenötmillió ötszázezer + általános forgalmi adó opció.
SZTNH - Budapest Design Week komm. és rendezvény
Los-Nr.: 22
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Budapest Design Week kommunikációs és rendezvényszervezési feladatainak ellátása a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 36 800 000 Ft + Áfa, azaz nettó harminchatmillió-nyolcszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 11 040 000 Ft + Áfa, azaz nettó tizenegymillió-negyvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
CSBO - Komplex kommunikáció
Los-Nr.: 23
A beszerzés tárgyának meghatározása: "Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. számára"
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 292 125 984, - Ft + Áfa, azaz nettó Kettőszázkilcvenkettőmillió - egyszázhuszonötezer - kilencszáznyolcvannégy forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 87 637 795,- Ft + Áfa, azaz nettó Nyolcvanhétmillió - hatszázharminchétezer - hétszázkilencvenöt forint + általános forgalmi adó opció.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Szolgáltatások - 542499-2021
Magyarország-Budapest: Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
2021/S 207-542499
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR001175462019
II.1.2)Fő CPV-kód
79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
MK - AKI29.
Rész száma: 2
Rész száma: 3
Rész száma: 4
Rész száma: 5
Rész száma: 6
Rész száma: 7
Rész száma: 8
Rész száma: 9
Rész száma: 10
Rész száma: 11
Rész száma: 12
Rész száma: 13
Rész száma: 14
Rész száma: 15
Rész száma: 16
Rész száma: 17
Rész száma: 18
Rész száma: 19
Rész száma: 20
Rész száma: 21
Rész száma: 22
Rész száma: 23