Belgija-Bruxelles: Pružanje vanjskih usluga za osmišljavanje, razvoj, provedbu, podršku održavanja, osposobljavanje i druge povezane usluge u području „digitalne poslovne platforme Alfresco“ (Digital Business Platform - DBP)
2018/S 238-542773
Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Pružanje vanjskih usluga za osmišljavanje, razvoj, provedbu, podršku održavanja, osposobljavanje i druge povezane usluge u području „digitalne poslovne platforme Alfresco“ (Digital Business Platform - DBP)
Referentni broj: UCA 18/017
II.1.2)Glavna CPV oznaka72266000 Usluge savjetovanja o programskoj podršci
II.1.4)Kratak opis:
Svrha je ovog poziva na nadmetanje odabir do 5 ponuditelja kao vanjskih pružatelja usluga za osmišljavanje, razvoj, provedbu, podršku održavanja, osposobljavanje i druge povezane usluge u području digitalne poslovne platforme Alfresco. Ugovori koji proizlaze iz ovog poziva na nadmetanje bit će višestruki okvirni ugovori - u kaskadi i s ponovnim pokretanjem nadmetanja.
Belgija-Bruxelles: Išorinių paslaugų, susijusių su koncepcija, plėtra, įgyvendinimu, techninės priežiūros parama, mokymu ir kitomis susijusiomis paslaugomis „Alfresco Digital Business Platform“ (DBP) srityje, teikimas
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Išorinių paslaugų, susijusių su koncepcija, plėtra, įgyvendinimu, techninės priežiūros parama, mokymu ir kitomis susijusiomis paslaugomis „Alfresco Digital Business Platform“ (DBP) srityje, teikimas
Nuorodos numeris: UCA 18/017
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72266000 Programinės įrangos konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šio kvietimo teikti pasiūlymus tikslas – atrinkti iki 5 konkurso dalyvių kaip išorinių paslaugų teikėjus, susijusius su koncepcija, plėtra, įgyvendinimu, techninės priežiūros parama, mokymu ir kitomis susijusiomis paslaugomis „Alfresco Digital Business Platform“ srityje. Po šio konkurso sudarytos sutartys bus preliminariosios pakopinės sutartys su keliais tiekėjais pakartotinai skelbiant konkursą.
VI dalis: Papildoma informacija
Beļģija-Bruxelles: Koncepcijas, izstrādes, īstenošanas, uzturēšanas atbalsta, apmācības un citu saistīto ārējo pakalpojumu nodrošināšana “Alfresco” digitālās uzņēmējdarbības platformas (DBP) ietvaros
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Koncepcijas, izstrādes, īstenošanas, uzturēšanas atbalsta, apmācības un citu saistīto ārējo pakalpojumu nodrošināšana “Alfresco” digitālās uzņēmējdarbības platformas (DBP) ietvaros
Atsauces numurs: UCA 18/017
II.1.2)Galvenās CPV kods72266000 Programmatūras konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šī uzaicinājuma uz konkursu mērķis ir izraudzīties līdz 5 pretendentiem kā ārējo pakalpojumu sniedzējus, kuri nodrošinātu koncepcijas izveidi, izstrādi, īstenošanu, uzturēšanu, atbalstu, apmācību un citus saistītos pakalpojumus “Alfresco” digitālās uzņēmējdarbības platformas (Digital Business Platform – DBP) ietvaros. Šī uzaicinājuma uz konkursu rezultātā noslēgtie līgumi būs vairākkārtēji kaskādes veida pamatnolīgumi ar atkārtotu konkursa izsludināšanu.
VI iedaļa: Papildinformācija