II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Diensten inzake evenementenbeheer.
Referentienummer: SCIC/C1/2018/FWC/02
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79950000 Organiseren van tentoonstellingen, beurzen en congressen
II.1.4)Korte beschrijving:
De doelstelling van deze oproep tot inschrijving is het verwerven van diensten voor de professionele organisatie van evenementen ter ondersteuning van de Europese Commissie en andere EU-organen en -agentschappen bij de organisatie van hun conferenties en evenementen met een externe communicatiedimensie. De evenementen die door de toekomstige contractanten moeten worden beheerd, kunnen plaatsvinden in alle lidstaten van de EU, in alle EVA-lidstaten, alsook in huidige of toekomstige kandidaat-lidstaten van de EU, en in het Verenigd Koninkrijk en Noord-Ierland.
Alle diensten zijn beschreven in de aanbestedingsstukken en kunnen voor elk evenement volledig of gedeeltelijk worden opgevraagd.
De oproep tot inschrijving is in 3 percelen verdeeld: de verdeling is gebaseerd op het aantal verwachte deelnemers op het moment van het oorspronkelijk verzoek om een voorstel door de Europese instelling.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 120 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Perceel 1 — evenementen met 50 à 200 deelnemers
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
79950000 Organiseren van tentoonstellingen, beurzen en congressen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Organisatie van evenementen met 50 à 200 deelnemers.
Perceel 2 — evenementen met 201 à 650 deelnemers.
Perceel nr.: 2
Organisatie van evenementen met 201 à 650 deelnemers.
Perceel 3 — evenementen met meer dan 650 deelnemers.
Perceel nr.: 3
Organisatie van evenementen met meer dan 650 deelnemers.
Regulamento (UE, Euratom) n. ° 966/2012
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Serviços de gestão de eventos
Número de referência: SCIC/C1/2018/FWC/02
II.1.2)Código CPV principal79950000 Serviços de organização de exposições, feiras e congressos
II.1.4)Descrição resumida:
O objetivo do presente concurso é contratar serviços profissionais de organização de eventos para apoiar a Comissão Europeia e outros organismos e agências da UE na organização das suas conferências e eventos com uma dimensão de comunicação externa. Os eventos a gerir pelos futuros contratantes podem ter lugar em todos os Estados-Membros da UE, em todos os Estados da EFTA, bem como nos atuais ou futuros países candidatos à UE, e no Reino Unido da Grã-Bretanha e da Irlanda do Norte.
Todos os serviços estão descritos no caderno de encargos e podem ser solicitados total ou parcialmente para cada evento.
O concurso encontra-se dividido em 3 lotes. A divisão é baseada no número de participantes, conforme estimado no momento do pedido inicial de proposta pela instituição europeia.
II.1.5)Valor total estimadoValor sem IVA: 120 000 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: sim
Podem ser apresentadas propostas para todos os lotes
II.2)Descrição
II.2.1)Título:
Lote 1 — Eventos com 50-200 participantes
Lote n.º: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)79952000 Serviços de eventos
79950000 Serviços de organização de exposições, feiras e congressos
II.2.4)Descrição do concurso:
Organização de eventos com 50-200 participantes.
Lote 2 — Eventos com 201-650 participantes
Lote n.º: 2
Organização de eventos com 201-650 participantes.
Lote 3 — Eventos com mais de 650 participantes
Lote n.º: 3
Organização de eventos com mais de 650 participantes.
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:Referenčné číslo: SCIC/C1/2018/FWC/02
II.1.2)Hlavný kód CPV79950000 Organizovanie výstav, veľtrhov a kongresov
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom tejto výzvy na predkladanie ponúk je uzatvoriť zmluvu o službách organizácie odborných podujatí na podporu Európskej komisie a iných orgánov a agentúr EÚ pri organizovaní ich konferencií a podujatí s dimenziou vonkajšej komunikácie. Podujatia, ktoré budú riadiť budúci dodávatelia, sa môžu uskutočniť vo všetkých členských štátoch EÚ, vo všetkých členských štátoch EZVO, ako aj v súčasných alebo budúcich kandidátskych krajinách EÚ a v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska.
Všetky služby sú popísané v špecifikáciách obstarávania a môžu byť vyžiadané úplne alebo čiastočne pre každé podujatie.
Výzva na predloženie ponúk je rozdelená na 3 časti. Rozdelenie sa zakladá na počte účastníkov odhadnutých v čase počiatočnej žiadosti o ponuky zo strany európskej inštitúcie.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 120 000 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Časť 1 – podujatia s počtom účastníkov 50 – 200
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV79952000 Služby na organizovanie podujatí
79950000 Organizovanie výstav, veľtrhov a kongresov
II.2.4)Opis obstarávania:
Organizovanie podujatí s počtom účastníkov 50 – 200.
Časť 2 – podujatia s počtom účastníkov 201 – 650
Časť č.: 2
Organizovanie podujatí s počtom účastníkov 201 – 650.
Časť 3 – podujatia s počtom účastníkov vyšším ako 650
Časť č.: 3
Organizovanie podujatí s počtom účastníkov vyšším ako 650.