Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Werken - 542848-2020
Duitsland-Stuttgart: Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen
2020/S 222-542848
Aankondiging van een wijziging
Wijziging van een opdracht/concessieovereenkomst gedurende de looptijd ervan
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Referentienummer: 18FEI32068
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
45221000 Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
45221242 Bouwen van spoorwegtunnel
45233120 Wegenbouwwerken