Lieferungen - 543107-2022
Submission deadline has been amended by:  125628-2023
die Niederlande-Haarlem: Softwarepaket und Informationssysteme
2022/S 192-543107
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Studenten Informatiesysteem (SIS)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De aan te besteden opdracht omvat het leveren, implementeren, hosten, onderhouden en doorontwikkelen van een SIS.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De omvang van de opdracht is, gebaseerd op het aantal studenten 13.000.