II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Gateways, batterie centrale, batterie locale & E&M
Hivatkozási szám: I-FBA51-613810-F05_0
II.1.2)Fő CPV-kód32000000 Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések
II.1.4)Rövid meghatározás:
Fourniture de Gateways permettant la connection de téléphones analogiques (batterie centrale, batterie locale, E&M) se trouvant à côté des signaux, passages à niveaux... sur le réseau IP.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Gateways batterie centrale
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)32000000 Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Fourniture de Gateways batterie centrale.
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 2
Fourniture de Gateways batterie locale.
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 3
Fourniture de Gateways E&M