Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Undersøgelse vedrørende modellering af EU-økonomien som et økosystem af kontrakter (metodologiundersøgelse)
Sagsnr.: JUST/2019/RCON/PR/JU03/0077
II.1.2)Hoved-CPV-kode79300000 Markedsundersøgelser og økonomiske konsekvensanalyser, rundspørger og statistikker
II.1.4)Kort beskrivelse:
Formålet med undersøgelsen er at præsentere nogle innovative metoder til modellering af et økosystem-lignende netværk af kontrakter. Den fremtidige kontrahent skal udføre teoretisk og empirisk forskning, der vil hjælpe Europa-Kommissionen med at måle gennemslagskraften af politikker på retsområdet og på området for forbrugeranliggender, med fokus på digitale former for kontrahering.
Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Studija o modeliranju gospodarstva EU-a kao ekosustava ugovora (metodološka studija)
Referentni broj: JUST/2019/RCON/PR/JU03/0077
II.1.2)Glavna CPV oznaka79300000 Tržišno i ekonomsko istraživanje: anketiranje i statistika
II.1.4)Kratak opis:
Svrha je ove studije navesti inovativne metode kojima se modelira mreža ugovora nalik ekosustavu. Budući izvoditelj provodit će teorijsko i empirijsko istraživanje koje će Europskoj komisiji pomoći u mjerenju utjecaja politika na područje pravosuđa i pitanja potrošača uz usredotočenje na digitalne oblike sklapanja ugovora.
Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Študija o modeliranju gospodarstva EU kot ekosistema pogodb (metodološka študija)
Referenčna številka dokumenta: JUST/2019/RCON/PR/JU03/0077
II.1.2)Glavna koda CPV79300000 Tržne in ekonomske raziskave; javnomnenjske raziskave in statistični podatki
II.1.4)Kratek opis:
Namen študije je predstaviti inovativne metode za modeliranje ekosistemskega omrežja pogodb. Bodoči izvajalec bo izvedel teoretične in empirične raziskave, ki bodo Evropski komisiji pomagale izmeriti učinek politik na področju pravosodja in potrošniških zadev, s poudarkom na digitalnih oblikah sklepanja pogodb.