Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Furnizare bidoane de apă minerală plată și servicii de închiriere purificatoare, dozatoare cu răcire și încălzire
Reference number: 1
II.1.2)Main CPV code15981100 Still mineral water
II.1.4)Short description:
Furnizare bidoane de apa minerala plata si servicii de închiriere purificatoare, dozatoare cu răcire și încălzire, conform documentației de atribuire si caietului de sarcini.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)39221140 Water canteens
II.2.4)Description of the procurement:
Frecventa si valoarea contractelor care urmeaza sa fie atribuite, in functie de bugetul alocat: minimum un contract subsecvent/an.
Cel mai mic contract subsecvent: valoare 29 170,00 RON exclusiv TVA, cantitate: 537 purificatoare + 29 de dozatoare /luna.
Cel mai mare contract subsecvent: valoare 320 870,00 RON exclusiv TVA, cantitate: 5 907 purificatoare + 319 dozatoare/11 luni.
Valoarea minima a acordului-cadru: 350 040,00 RON exclusiv TVA, cantitate: 6 444 purificatoare + 348 dozatoare/12 luni.
Valoarea maxima a acordului-cadru: 1 400 160,00 RON exclusiv TVA, cantitate: 25 776 de purificatoare + 1 392 dozatoare/48 de luni.