Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на 60 броя работни столове за нуждите на дирекция "Национален фонд".
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Поръчката е за доставка и монтаж на 60 броя работни столове за нуждите на дирекция "Национален фонд" към МФ, от които 55 броя стол директорски и 5 броя стол посетителски.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39100000 Мебелировка
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка и монтаж на 55 броя стол директорски и 5 броя стол посетителски.