Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 544273-2019
България-София: Касети с тонер
2019/S 222-544273
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на тонери и други консумативи за печат, за копирни и печатащи устройства по ОП № 6 „Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“.
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства по обособена позиция № 6 „Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“ по споразумение за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № HOME/2016/ISFB/AG/EMAS/0046 „Укрепване на капацитета свързан с миграционния натиск на външните граници на Република БЪЛГАРИЯ“, съфинансирано със средства за спешно подпомагане в рамките на фонд „Вътрешна сигурност“
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства
Обособена позиция №: 6
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
1. (TC80) Hewlett Packard LJ 1300 (касета с черен тонер/мин. капацитет бр. копия/стр. — 2 500), бр. 10
2. (TC92) Hewlett Packard LJ 4250 (касета с черен тонер/мин. капацитет бр. копия/стр. — 10 000), бр. 10
3. (TC108) Hewlett Packard LJ P3005 (касета с черен тонер/мин. капацитет бр. копия/стр. — 6 500), бр. 10
4. (TC153) Lexmark E260d (касета с черен тонер/мин. капацитет бр. копия/стр. — 3 500), бр. 15
5. (TC225) Xerox Phaser 3200MFP (касета с черен тонер/мин. капацитет бр. копия/стр. — 3 000), бр. 20
6. (TC226) Xerox Phaser 3250 (касета с черен тонер/мин. капацитет бр. копия/стр. — 3 500), бр. 26
7. (ТС360) Epson AcuLaser M2000D (касета с черен тонер/мин. капацитет бр. копия/стр. — 8 000), бр. 20
8. (ТС384) HP — съвместима тонер касета Q2612A, EP703, бр. 30
9. (ТС460) HP LaserJet P 2055 DN (касета с черен тонер СЕ505Х, мин.капацитет бр. копия — 6 500) бр. 2