Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Ühekordne teenuste raamleping veebipõhiste ja kohapealsete koolitusteenuste osutamiseks Euroopa vabatahtlike humanitaarabikorpuse algatuse vabatahtlikukandidaatidele.
Viitenumber: EACEA/2019/06
II.1.2)CPV põhikood80500000 Koolitusteenused - FA04
II.1.4)Lühikirjeldus:
Amet soovib sõlmida lepingu tsentraalsel koolitusplatvormil toimuvate juhendatud võrgukoolituskursuste ja kohapealsete moodulite teenuste ostmiseks Euroopa Liidus (kestus 9–12 päeva) koos osalejate reisi ja majutusega, samuti teenustega vabatahtlikukandidaatide pädevuse hindamiseks vastavalt määruse 375/2014 artiklile 3 ja lisale.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 7 627 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)80310000 Noorsoo hariduse teenused - JA07
80521000 Koolitusprogrammid
80550000 Ohutusalase koolituse teenused
80562000 Esmaabi koolituse teenused
80420000 E-õppe teenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Raamlepingu eesmärgid: rakendada ELi humanitaarabi vabatahtlikke käsitleva algatuse koolitusprogrammi vastavalt komisjoni rakendusmäärusele 1244/2014 ning valmistada ette vabatahtlikuks kandideerijate koolitust ja hindamist. Koolitusprogramm põhineb delegeeritud määruses 1398/2014 sätestatud pädevusraamistikul. See koosneb kombineeritud õppemeetoditest, mis põhinevad võrgukoolitusel ja kohapealsetel kursustel Euroopa Liidus (kestus 9–12 päeva) koos osalejate reisi ja majutusega. Koolitus sisaldab kõiki kohustuslikke ja valikmooduleid. Samuti hõlmab see koolitusjärgset hindamist vastavalt IR-le ja vabatahtlikukandidaatide pädevuse hindamist vastavalt määruse 375/2014 artikli 3 ja lisa sätetele.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Single Framework Service Contract for the Provision of Online and Face-to-Face Training Services to Candidate Volunteers of the EU Aid Volunteers Initiative
Reference number: EACEA/2019/06
II.1.2)Main CPV code80500000 Training services - FA04
II.1.4)Short description:
The agency wishes to conclude a contract to buy services for guided online training courses via a central training platform and face-to-face modules in the European Union (duration 9-12 days) including travel and accommodation of participants, and services for the assessment of the competences of candidate volunteers according to the provisions of Art. 3 and Annex of Regulation No 375/2014.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 7 627 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)80310000 Youth education services - JA07
80521000 Training programme services
80550000 Safety training services
80562000 First-aid training services
80420000 E-learning services
II.2.4)Description of the procurement:
Objectives of the framework contract: to implement the training programme for the EU Aid Volunteers initiative pursuant to the Commission Implementing Regulation 1244/2014 (IR) and to prepare training and assessment of candidate volunteers. The training programme is based on the competence framework as provided for in the Delegated Regulation 1398/2014 (DR). It consists of a combined learning approach based on online training and face-to-face courses in the European Union (duration 9-12 days) including travel and accommodation of participants. It includes all mandatory and optional modules. It also covers assessment after training as introduced in the IR as well as the assessment of the competences of candidate volunteers according to the provisions of Art. 3 and Annex of Regulation (EU) 375/2014.