Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Jėgos instrumentai (Nr. 7784-1)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33169000 Chirurginiai instrumentai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Jėgos instrumentų sistema stambių kaulų chirurginėms operacijoms, 10 kompl., pristatymas - ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo sutarties įsigaliojimo dienos
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33169000 Chirurginiai instrumentai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: