Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Építési beruházás - 546235-2019
Magyarország-Zalakaros: Szállodák kivitelezése
2019/S 223-546235
Korrigendum
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Új szálloda kivitelezése
Hivatkozási szám: EKR001271812019
II.1.2)Fő CPV-kód
45212410 Szállodák kivitelezése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az „Egyedi adottságú, vízparti 4* superior besorolású új szálloda létesítése Balatonfüreden” című, a TFC-1.2.1-2018 kódszámú Kisfaludy Szálláshelyfejlesztési Konstrukció - szálláshelyek létesítése - Balaton kiemelt turisztikai fejlesztési térségben támogatási konstrukció keretében megvalósuló projekt során 80 szobás, tervezetten 4 csillag superior besorolású, széles szolgáltatási körrel rendelkező szálloda kivitelezési munkáinak elvégzése a teljesítési határidő prognosztizált egyösszegű átalányáron.
VI. szakasz: Kiegészítő információk