II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Προμήθεια εφαρμογών λογισμικού, φωτοαντιγραφικών, και λοιπών μηχανών γραφείου
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV30120000 Φωτοαντιγραφικές συσκευές και εκτυπωτικά μηχανήματα όφσετ
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια εφαρμογών λογισμικού, φωτοαντιγραφικών και λοιπών μηχανών γραφείου ,τηλεφωνικών συσκευών, καμερών και καταμετρητών χρημάτων και η παροχή υπηρεσιών υποστήριξης , συντήρησης και προώθησης
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 89 451.68 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για όλα τα τμήματα
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
Προμήθεια εφαρμογών λογισμικού διοικητικού
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV48300000 Πακέτα λογισμικού δημιουργίας κειμένων, σχεδίασης, απεικόνισης, προγραμματισμού και παραγωγικότητας
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Ηλεκτρονική Διακίνηση Εγγράφων και Διαχείρισης Διαδικασιών- Δημιουργία 6 διαδικασιών
Δημοσίευση στη Διαύγεια
Ηλεκτρονική Είσπραξη βεβαιωμένων οφειλών
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 2
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV35121200 Ανιχνευτές πλαστών χαρτονομισμάτων
38520000 Σαρωτές
32552100 Τηλεφωνικές συσκευές
Σαρωτές
Καταμετρητές χρημάτων
Τηλεφωνικές Συσκευές
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 3
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV30120000 Φωτοαντιγραφικές συσκευές και εκτυπωτικά μηχανήματα όφσετ
Φωτοτυπικά ≥40/λεπτό
Φωτοτυπικά ≥35/λεπτό
Φωτοτυπικά ≥30/λεπτό
Έγχρωμο φωτοτυπικό
Λογισμικά τεχνικής υπηρεσίας
Αριθμός τμήματος: 4
Αναβάθμιση Fespa σε Fespa 20
Αρχιτεκτονικό πρόγραμμα (2D-3D) Σχεδίασης
Τοίχος αντιστήριξης
Επέκταση και Αναβάθμιση Λογισμικού Τηλεργασίας
Αριθμός τμήματος: 5
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV64222000 Υπηρεσίες τηλεργασίας
48514000 Πακέτα λογισμικού τηλεπρόσβασης
Πακέτο λογισμικού προστασίας από ιούς (για 250 Η/Υ) με χρονική διάρκεια 3 έτη
Αριθμός τμήματος: 6
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV48760000 Πακέτα λογισμικού προστασίας από ιούς
Πακέτο λογισμικού προστασίας από ιούς
Προμήθεια λογισμικού παρακολούθησης πληροφοριακής υποδομής
Αριθμός τμήματος: 7
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV48219500 Πακέτα λογισμικού μεταγωγέων ή δρομολογητών
72261000 Υπηρεσίες υποστήριξης λογισμικού
72266000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα λογισμικού
72267000 Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής λογισμικού
Άδεια λογισμικού παρακολούθησης συσκευών δικτύων
Εγκατάσταση και παραμετροποίηση του λογισμικού
Εκπαίδευση στη χρήση του συστήματος
Ένα (1) έτος απεριόριστου
Νέες παραμετροποιήσεις
Κάμερες με ενσωματωμένο μικρόφωνο για Η/Υ
Αριθμός τμήματος: 8
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV30237240 Κάμερες Ιστού
Κάμερες με ενσωματωμένο μικρόφωνο
Λογισμικό διεξαγωγής Τηλεδιασκέψεων
Αριθμός τμήματος: 9
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV48515000 Πακέτα λογισμικού εικονοδιάσκεψης
Πλατφόρμα Τηλεδιασκέψεων
Επιμέλεια Τηλεδιασκέψεων
Λογισμικό
Πλατφόρμας Μαζικής Αποστολής email
Αριθμός τμήματος: 10
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV48223000 Πακέτα λογισμικού ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
Πλατφόρμα μαζικής αποστολής 3.000.000 μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου , 3 έτη
Λογισμικό Σχεδίασης και Απεικόνισης
Αριθμός τμήματος: 11
Λογισμικό (3ετής συνδρομή)