Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Tekniset asiantuntijaresurssit Tullin teknologiahankkeeseen
II.1.2)Main CPV code72590000 Computer-related professional services
II.1.4)Short description:
Hankintasopimuksen kohteena on teknisten asiantuntijaresurssien hankinta Tullin teknologiahankkeeseen tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Tämä hankinta on tehty Hansel Oy:n perustaman dynaamisen hankintajärjestelmän IT-konsultointi 2021-2025 (DPS) sisäisenä kilpailutuksena.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: