We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 546923-2018
Poland-Katowice: Parts of structures
2018/S 239-546923
Contract award notice – utilities
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa łączników do wzmocnienia obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy 288-13).
Reference number: 701801493/01.
II.1.2)Main CPV code
44212380 Parts of structures
II.1.4)Short description:
Przedmiotem przetargu jest dostawa łączników do wzmacniania obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych – (grupa asortymentowa 288-13) w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonym w Formularzu Ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie nr 1.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Zespół elementów złącznych ze śrubami hakowymi Q 27 l-345-355 nakrętka M27 długość gwintu min 110mm jarzmo z płaskow. 70x20x240 mm rozstaw otworów 180 mm mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej - 12 500 szt. Zespół elementów złącznych ze śrubami hakowymi q 27 l-495-505 nakrętka M27długość gwintu min 110 mm jarzmo z płaskow. 70x20x240 mm rozstaw otworów 180 mm mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej - 1 000 szt. Zespół elementów złącznych (strzemię) przedłużono- poszerzone ze śrubami hakowymi Q 27 l-495-505 nakrętka M27 długość gwintu min 110 mm jarzmo z płaskow. 70x20x240mm rozstaw otworów 180 mm mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej - 2 510 szt.
Zadanie nr 2.
Lot No: 2
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25 z obudową chodnikową V25 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-260 - 280; długość gwintu min 90 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 700 szt.
Zadanie nr 3.
Lot No: 3
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25 z obudową chodnikową V25 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-290 - 310; długość gwintu min 120 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 300 szt.
Zadanie nr 4.
Lot No: 4
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V25 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-255 -275; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 26 636 szt.
Zadanie nr 5.
Lot No: 5
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-260- 280; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 8 650 szt.
Zadanie nr 6.
Lot No: 6
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-290- 310; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 4 800 szt.
Zadanie nr 7.
Lot No: 7
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-320- 340; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 2 770 szt.
Zadanie nr 8.
Lot No: 8
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-225 -235; długość gwintu min 80 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 600 szt.
Zadanie nr 9.
Lot No: 9
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-320 -330; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 34 940 szt.
Zadanie nr 10.
Lot No: 10
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-260 -270; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 87 650 szt.
Zadanie nr 11.
Lot No: 11
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-290 -300; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 11 290 szt.
Zadanie nr 12.
Lot No: 12
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-320 -330; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 300 szt.
Zadanie nr 13.
Lot No: 13
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29 z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-290 - 310; długość gwintu min 120 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 5 100 szt.
Zadanie nr 14.
Lot No: 14
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/32 z obudową chodnikową V32/36 Ześrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-295 - 305; długość gwintumin 150 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 4 700 szt.
Zadanie nr 15.
Lot No: 15
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/V36 z obudową chodnikową V32/V36ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-295-305; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 3 050 szt.
Zadanie nr 16.
Lot No: 16
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/36 z obudową chodnikową V32/36 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-290 - 300; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 65 042 szt.
Zadanie nr 17.
Lot No: 17
Złącze kątowo-stropnicowe kute uniwersalne V29/V32/V34/V36 z śrubami hakowymi z pręta Q 20 gwint M22L-395-405 mm do łączenia prostych stropnic kotwiowych z odrzwiami obudowy chodnikowej - 14 112 szt.
Zadanie nr 18.
Lot No: 18
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25, S24, S30, SCG z obudowąchodnikową V25 ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-265- 275; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwinT Q 27 - 550 szt.
Zadanie nr 19.
Lot No: 19
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-230 -240; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 40 szt.
Zadanie nr 20.
Lot No: 20
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25 z obudową chodnikową V25 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-290 - 310; długość gwintu min 120 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 10 030 szt.
Zadanie nr 21.
Lot No: 21
Złącze kątowo-stropnicowe uniwersalne V29/V32/V34/V36 z śrubami hakowymi z pręta Q 20 gwint M22L-375-385 mm do łączenia prostych stropnic kotwiowych z odrzwiami obudowy chodnikowej - 900 szt.
Zadanie nr 22.
Lot No: 22
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/36 z obudową chodnikową V32/36 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L-290 - 300; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 2 000 szt.
Zadanie nr 23.
Lot No: 23
Łącznik spągnicowy 1xelementowy do łączenia części spągnicowej z odrzwiami z kształtownika V32/V34/V36obudowa chodnikowa - 400 szt.
Zadanie nr 24.
Lot No: 24
Łącznik spągnicowy 2xelementowy dolny kpl do łączenia części spągnicowej z odrzwiami z kształtownika V32/V34/V36 obudowa chodnikowa - 2000 szt.