Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Supplies - 546930-2018
Polska-Katowice: Rękawice robocze
2018/S 239-546930
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa rękawic roboczych i ochronnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Numer referencyjny: 701801987
II.1.2)Główny kod CPV
18141000 Rękawice robocze
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa rękawic roboczych i ochronnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Przedmiot zamówienia podzielony został na 9 zadań.