Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Kantoormeubilair Locatie Leiden Zuid
II.1.2)CPV põhikood39130000 Kontorimööbel
II.1.4)Lühikirjeldus:
Leveren en gebruiksklaar opleveren van kantoormeubilair:
• Bureau’s (circa 125 stuks)
• Bureaustoelen (circa 125 stuks)
• Voorzieningen om computerschermen op te monteren (circa 125 stuks) en benodigde bekabeling.
• Vergaderstoelen (circa 115 stuks)
• Vergadertafels (circa 34 stuks)
• Krukken (circa 39 stuks).
• Tafels (circa 15) en stoelen (circa 94) voor het restaurant en foyer.
• Banken (circa 11) en fauteuils (circa 17).
• Bijzettafels (circa 18).
• Omkleedbank (circa 2).
• Lockers (circa 26).
• Garderobe inrichting en/of kapstokken (aantallen nog te bepalen).
• Prullenbakken.
• Lage en hoge kasten (maximaal circa 10).
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Voor circa 125 werkplekken