Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Budoucí hrozby infekčních nemocí pro Evropu: Přístup založený na prognózách
Spisové číslo: OJ/2020/SMS/11516
II.1.2)Hlavní kód CPV73210000 Poradenství v oblasti výzkumu
II.1.4)Stručný popis:
Cíle celoevropské studie založené na prognózách týkající se (znovu) vznikajících infekčních chorob by mohly pomoci: identifikovat a stanovit prioritní oblasti pro opatření střediska ECDC a členských států (z hlediska rozvoje politiky a dlouhodobějšího plánování veřejného zdraví), identifikovat stávající synergie a mezery v oblasti připravenosti veřejného zdraví, určit priority v oblasti školení a rozvoje pracovních sil a identifikovat konkrétní následné aplikované výzkumné otázky.
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Künftige Bedrohungen Europas durch Infektionskrankheiten: Ein vorausschauender Ansatz
Referenznummer der Bekanntmachung: OJ/2020/SMS/11516
II.1.2)CPV-Code Hauptteil73210000 Beratung im Bereich Forschung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Die Absicht einer EU-weiten „vorausschauenden“ Studie über (wieder) auftretende Infektionskrankheiten könnte dazu beitragen, Bereiche für Maßnahmen des ECDC und der Mitgliedstaaten (im Hinblick auf die Politikentwicklung und die längerfristige Planung im Bereich der öffentlichen Gesundheit) zu ermitteln und Prioritäten zu setzen, bestehende Synergien und Lücken bei der Bereitschaft im Bereich der öffentlichen Gesundheit zu ermitteln, Prioritäten für die Ausbildung und die Entwicklung von Arbeitskräften festzulegen und spezifische Fragen der angewandten Forschung im Anschluss daran zu identifizieren.
Teade muudatuste või lisateabe kohta
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija/võrgustiku sektori hankija
II osa: Ese
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Euroopa eelseisvad võimalikud nakkushaigusohud: tulevikuseireline käsitlus
Viitenumber: OJ/2020/SMS/11516
II.1.2)CPV põhikood73210000 Uurimise nõustamisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Kogu ELi hõlmavast (taas)-esilekerkiva nakkushaiguse „tulevikuseire” uuringust võiks olla abi järgmises: ECDC ja liikmesriigi meetmevaldkondade määratlemine ja prioritiseerimine (seoses poliitika väljatöötamise ja rahvatervise pikemaajalise planeerimisega); rahvatervise valmisolekus olemasolevate sünergiate ja lünkade määratlemine; koolituse ja tööjõu täiustamise prioriteetide määratlemine; ning konkreetsete rakenduslike jätkuuuringute küsimuste määratlemine.
VI osa: Lisateave
Anunţ referitor la modificări sau informaţii suplimentare
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Viitoarele amenințări ale bolilor infecțioase pentru Europa: O abordare prospectivă
Număr de referinţă: OJ/2020/SMS/11516
II.1.2)Cod CPV principal73210000 Servicii de consultanţă în cercetare
II.1.4)Descriere succintă:
Scopul unui studiu prospectiv la nivelul UE privind bolile infecțioase (re)emergente ar putea contribui la: identificarea și prioritizarea domeniilor pentru acțiunile ECDC și ale statelor membre (în ceea ce privește elaborarea de politici și planificarea sănătății publice pe termen mai lung); identificarea sinergiilor și lacunelor existente în pregătirea sănătății publice; identificarea priorităților pentru formare și dezvoltarea forței de muncă; și identificarea problemelor specifice de cercetare aplicate în continuare.
Meddelande för ändringar eller ytterligare uppgifter
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Framtida hot mot infektionssjukdomar i Europa: En framsynt strategi
Referensnummer: OJ/2020/SMS/11516
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod73210000 Forskningsrådgivning
II.1.4)Kort beskrivning:
Syftet med en EU-omfattande framtidsstudie om (åter)uppkomst av infektionssjukdomar kan bidra till att fastställa och prioritera områden för ECDC:s och medlemsstaternas åtgärder (när det gäller policyutveckling och långsiktig folkhälsoplanering); identifiera befintliga synergier och luckor i folkhälsoberedskapen, fastställa prioriteringar för utbildning och arbetskraftsutveckling; samt fastställa specifika uppföljningsfrågor avseende tillämpad forskning.