Dienstleistungen - 547693-2021
Polen-Rymanów: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2021/S 209-547693
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Rymanów w roku 2022.
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.41.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2020 r.., poz. 1463 z późn. zm. – : „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, łowiectwa, gospodarki łąkowo-rolnej oraz utrzymania dróg leśnych i kancelarii leśnictw do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rymanów w roku 2022.
2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac
z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa wynikające z załącznika nr 3 do SWZ.
3) Szczegółowy opis technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 10 125 438.95 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet 1 - leśnictwo Bieszczady
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
90620000 Schneeräumung
77314100 Anlegen von Rasen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania dróg leśnych i kancelarii leśnictw.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac
z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna wynikające z załącznika nr 3 do SWZ
3. Szczegółowy opis technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ.
4. Z uwagi na faktyczną sytuację przyrodniczo-pogodową, która może zaistnieć w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, a także nieprzewidzianą w tej chwili sytuację gospodarczo-ekonomiczną, Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonania korekt zmniejszających, korekt zwiększających, ustaleń nowych lokalizacji, jak również wstrzymania dokonania czynności wskazanych w poszczególnych wierszach tabel opisujących przedmiot zamówienia. Korekty zwiększające nie oznaczają wprowadzenia nowych prac, nie objętych zakresem zamówienia podstawowego, a korekty zmniejszające nie oznaczają całkowitej rezygnacji z części prac. Należy je rozumieć jako zwiększenie ilości prac w jednej lokalizacji (adresie leśnym) na Obszarze Realizacji Pakietu (w tym również w lokalizacjach na Obszarze Realizacji Pakietu niewskazanych wstępnie w SWZ), przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości prac w innej lokalizacji (adresie leśnym) na Obszarze Realizacji Pakietu, w ramach sumarycznych ilości poszczególnych prac wchodzących w zakres Przedmiotu Umowy określonych w SWZ, przypadających do wykonania na całym Obszarze Realizacji Pakietu. Konieczność zwiększenia rozmiaru niektórych elementów realizowanego zamówienia w toku wykonywania przedmiotu zamówienia może wystąpić również po to, aby zrealizować pełny zakres prac opisany w przedmiocie zamówienia. Ustalenie nowej lokalizacji odbywa się w ramach przedmiotu zamówienia, przy czym zawsze wyłącznie na Obszarze Realizacji Pakietu.
Pakiet 2 - leśnictwo Bukowica
Los-Nr.: 2
Pakiet 3 - leśnictwo Darów
Los-Nr.: 3
Pakiet 4 - leśnictwo Lipowiec
Los-Nr.: 4
Pakiet 5 - leśnictwo Moszczaniec
Los-Nr.: 5
Pakiet 6 - leśnictwo Rudawka
Los-Nr.: 6
Pakiet 7 - leśnictwo Szachty
Los-Nr.: 7
Pakiet 8 - leśnictwo Szklary
Los-Nr.: 8
Pakiet 9 - leśnictwo łowieckie i Gospodarka Łąkowo-Rolna (OHZ)
Los-Nr.: 9
77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd
1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki łowieckiej i łąkowo-rolnej.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu gospodarki łowieckiej i łąkowo-rolnej wynikający z załącznika nr 3.1 do SWZ
3. Szczegółowy opis technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 4.1 do SWZ.
Pakiet 10 - leśnictwo Wisłok
Los-Nr.: 10
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania dróg leśnych i kancelarii leśnictw wynikający z załącznika nr 3 do SWZ
Pakiet 11 - leśnictwo Wola Niżna i Szkółkarskie
Los-Nr.: 11
03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa oraz utrzymania dróg leśnych i kancelarii leśnictw.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa oraz utrzymania dróg leśnych i kancelarii leśnictw wynikający z załącznika nr 3 do SWZ
Pakiet 12 - leśnictwo Klimkówka
Los-Nr.: 12
Pakiet 13 - leśnictwo Pastwiska
Los-Nr.: 13
Pakiet 14 - leśnictwo Posada Zarszyńska
Los-Nr.: 14
Pakiet 15 - leśnictwo Puławy
Los-Nr.: 15
Pakiet 16 - leśnictwo Rymanów Zdrój
Los-Nr.: 16
Pakiet 17 - leśnictwo Wola Sękowa
Los-Nr.: 17