Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на тонери и др.консумативи за печат за копирни и печатащи уст-ва по об.поз. № 5"Доставка на оригинални тонери и др.консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на договорите обхваща доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки, в количества и обем, посочени в съответните покани до участниците КООПЕРАЦИЯ "ПАНДА", "РОЕЛ-98" ООД и "АТС-БЪЛГАРИЯ" ООД, на обща стойност 33 435,88 лева без ДДС. Общата стойност е разпределена по покани, както следва: 1 598,04 лв. без ДДС в поканата до КООПЕРАЦИЯ "ПАНДА", 18 169,13 лв. без ДДС в поканата до "РОЕЛ-98" ООД и 13 668,71 лв. без ДДС в поканата до "АТС-БЪЛГАРИЯ" ООД.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30125100 Tonerpatronen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: