Slovénie-Ljubljana: Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
2021/S 209-547860
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
A-193/21; PZI rehabilitacije mostu (KR0105) čez Savo Bohinjko pri Obrneh na R1-209/1089 v km 6,930
Numéro de référence: 43001-387/2021
II.1.2)Code CPV principal71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
II.1.4)Description succincte:
PZI rehabilitacije mostu (KR0105) čez Savo Bohinjko pri Obrneh na R1-209/1089 v km 6,930
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
II.2.4)Description des prestations:
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Storitve - 547860-2021
Slovenija-Ljubljana: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Obvestilo o naročilu
Storitve
Pravna podlaga:
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: 43001-387/2021
II.1.2)Glavna koda CPV
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4)Opis javnega naročila: