Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
ΣΥΛΛΟΓΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΥΛΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ PMD ΚΑΙ ΧΑΡΤΙΟΥ - ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΜΕΣΟΥ - 5/2023
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV90514000 Υπηρεσίες ανακύκλωσης απορριμμάτων
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 2 700 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV90600000 Υπηρεσίες καθαριότητας και εξυγίανσης σε αστικές ή αγροτικές ζώνες, καθώς και συναφείς υπηρεσίες
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: