С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
Има проблеми с показването на обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по тяхното отстраняване. Междувременно, моля, вижте нашата специална страница за повече информация и насоки.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Услуги - 548062-2023
България-София: Застрахователни услуги
2023/S 175-548062
Обявление за поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Предоставяне на застрахователни услуги за нуждите на Агенция за социално подпомагане и териториалните й структури” с две обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код
66510000 Застрахователни услуги
II.1.4)Кратко описание:
Настоящата процедура за възлагане на обществена поръчка е с предмет: „Предоставяне на застрахователни услуги за нуждите на Агенция за социално подпомагане и териториалните й структури" с две обособени позиции, както следва:
Обособена позиция №1 – Предоставяне на застраховка „Каско“ за служебни МПС, собственост на АСП или предоставени за ползване от други ведомства или органи, валидна за територията на Република България.
Обособена позиция №2 – Предоставяне на задължителна застраховка „Гражданска отговорност на автомобилистите" за служебни МПС, собственост на АСП или предоставени за ползване от други ведомства или органи.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 285 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Предоставяне на застраховка „Каско“ за служебни МПС, собственост на АСП или предоставени за ползване от други ведомства или органи, валидна за територията на Република България
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
66514110 Услуги по застраховане на сухопътни превозни средства
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предоставяне на застраховка „Каско“ за 292 /двеста деветдесет и два/ броя служебни МПС, собственост на Агенцията за социално подпомагане /АСП/ или предоставени за ползване от други ведомства или органи, валидна за територията на Република България, посочени в Приложение № 4 от документацията за участие,  за срок от 24 /двадесет и четири/ месеца.
Предоставяне на задължителна застраховка „Гражданска отговорност на автомобилистите" за служебни МПС, собственост на АСП или предоставени за ползване от други ведомства или органи
Обособена позиция №: 2
66516000 Застраховка „Гражданска отговорност“ на превозни средства
Предоставяне на задължителна застраховка „Гражданска отговорност на автомобилистите" за 292 /двеста деветдесет и два/ броя служебни МПС, собственост на Агенция за социално подпомагане /АСП/ или предоставени за ползване от други ведомства или органи, посочени в Приложение № 4 от документацията за участие, за срок от 24 /двадесет и четири/ месеца.