С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
Има проблеми с показването на обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по тяхното отстраняване. Междувременно, моля, вижте нашата специална страница за повече информация и насоки.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Доставки - 548481-2023
България-Козлодуй: Контейнери и кофи за отпадъци и смет
2023/S 175-548481
Обявление за поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на контейнери за битов и зелен отпадък
II.1.2)Основен CPV код
34928480 Контейнери и кофи за отпадъци и смет
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на поръчката обхваща доставка на два вида контейнери за отпадъци, както следва:
- Метални контейнери с пластмасов капак за битови отпадъци 1,1м3 – 150 броя, и
- Пластмасови контейнери за зелен отпадък 1,1м3 – 250 броя.
Подробно описание на изискванията, свързани с изпълнението на обществената поръчка е представено в приложената към документацията техническа спецификация.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 306 250.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на два вида контейнери за отпадъци, както следва:
- Метални контейнери с пластмасов капак за битови отпадъци 1,1м3 – 150 броя, и
- Пластмасови контейнери за зелен отпадък 1,1м3 – 250 броя.