Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Rekonstrukcija proizvodnih jedinica HE Varaždin
Referentni broj: 27-V-3/21
II.1.2)Glavna CPV oznaka45251120 Građevinski radovi na hidroelektrani
II.1.4)Kratak opis: