Nederland-Utrecht: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
2023/S 175-548569
Aankondiging van een opdracht – speciale sectoren
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Nijmegen PHS - AsBo-NoBo diensten
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
Het object van aanbesteding betreft een opdracht voor:
1. AsBo-diensten:
beoordelingen door een Assessment Body (AsBo) in de zin van de EU-verordening CSM-REA (verordening 402/2013 aangevuld met verordening 2015/1136);
2. NoBo-diensten:
beoordelingen door een Notified Body (NoBo) van nieuwe en/of gewijzigde subsystemen op het voldoen aan relevante Technical Specifications for Interoperability (TSI's), conform de Interoperabiliteitsrichtlijn 2016/797;
Met betrekking tot project PHS Nijmegen. Meer informatie over de opdracht is te vinden in bijlage 3 en 4 bij de Selectieleidraad.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Duurzaamheid: CO2-prestatieladder / Weging: 0
Prijs - Weging: 0