S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
Niektoré oznámenia v elektronických formulároch sa zobrazujú chybne. Na riešení tohto problému sa už pracuje. Ďalšie informácie a pokyny nájdete na našej osobitnej stránke.
Registrácia na 4. seminár pre opätovných používateľov údajov z databázy TED, ktorý sa uskutoční 14. decembra 2023, je otvorená.
Služby - 548684-2023
Slovensko-Bratislava: Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
2023/S 175-548684
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania – vybrané odvetvia
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Údržba, podpora a rozvoj SAP systémov II - PCI
Referenčné číslo: 2022-VS-13-EH
II.1.2)Hlavný kód CPV
72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
II.1.4)Stručný opis:
časť 1: Podpora a rozvoj SAP ISU DM, EDM, WM, BIIN, FI-CA
časť 2: Podpora a rozvoj ABAP, Workflow, SAP Fiori/UI5, Webdynpro
časť 3: Podpora a rozvoj SAP CRM a SAP IS-U (MD-BF a CS)
časť 4: Údržba, Stabilizácia a Prevencia SAP CRM a SAP ISU MD-BF, CS
časť 5: Údržba, Podpora a rozvoj IDE/IDEX & SMCOM
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 7 499 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Podpora a rozvoj SAP ISU DM, EDM, WM, BIIN, FI-CA
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
72263000 Implementácia softvéru
72250000 Služby týkajúce sa podpory systému
II.2.4)Opis obstarávania:
Podpora a Rozvoj SAP ISU DM, EDM, WM, BIIN, FI-CA
Podpora a rozvoj ABAP, Workflow, SAP Fiori/UI5, Webdynpro
Časť č.: 2
Podpora a rozvoj SAP CRM a SAP IS-U (MD-BF a CS)
Časť č.: 3
Údržba, Stabilizácia a Prevencia SAP CRM a SAP ISU MD-BF, CS
Časť č.: 4
Údržba, Podpora a rozvoj IDE/IDEX & SMCOM
Časť č.: 5