II.1.4)Kurze Beschreibung:
Nyertes ajánlattevő feladata az Eger elkerülő út keleti nyomvonalfolyosóira vonatkozó tanulmányterv és környezeti hatástanulmány elkészítése, illetve a környezetvédelmi engedély megszerzése, a közlekedésbiztonsági hatásvizsgálat elvégzésével.
Nyertes ajánlattevő feladata összesen kb. 16 km hosszú, 2x1 forgalmi sávos, Egert keletről elkerülő másodrendű főút nyomvonalfolyosóira vonatkozó tanulmányterv, közlekedésbiztonsági hatásvizsgálat és környezeti hatástanulmány elkészítése, illetve
A környezetvédelmi engedély megszerzése az M25 autóút - 252. sz. főút csomópontja és a 25. sz. főúti visszakötés, valamint az elkerülő út és 24. sz. főút közvetlen kapcsolatának megteremtése az elkészült térségi vizsgálat megállapításait figyelembe véve.
A teljes elkerülő út csomópontjainak várható mennyisége 14 db. A tervezés során ki kell térni az elkerülő út helyi, városi úthálózatához való csatlakozási lehetőségekre is, illetve az országos közutak kapcsolatának megteremtésére, valamint a 25. sz. és 24. sz. főutak közvetlen kapcsolatának megteremtésére is. Figyelembe véve az ütemezett megvalósítás lehetőségeit.
Az elkerülő út M25 autóúti kezdő és 25. sz. főúti végcsomópontjainak országos közúton mért távolsága 11 km, míg az elkerülő út 25. sz. főúti átkötés és 24. sz. főúti csomópontjainak országos közúton mért távolsága 3 km, azaz összesen 14 km. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a távolsága két végpont közötti országos közúthálózaton történő legrövidebb távolságot figyelembe vételével került meghatározásra, amely alapján kell Ajánlattevőnek az ártáblázatban megadni az ajánlatát.
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
71356400 Technische Planungsleistungen
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: