II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa silników elektrycznych oraz części zamiennych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 311-1)
Reference number: 701802109
II.1.2)Main CPV code31110000 Electric motors
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz.1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa silników elektrycznych oraz części zamiennych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 zadań.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Silniki ogólnego stosowania indukcyjne klatkowe od 1,1 kW do 18,5 kW
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)31110000 Electric motors
II.2.4)Description of the procurement:
Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 SIWZ.
Silniki ogólnego stosowania indukcyjne klatkowe od 18,5 kW do 160 kW
Lot No: 2
Silniki indukcyjne klatkowe od 1,5 kW do 30 kW - urządzenia Grupy I Kategorii M2
Lot No: 3
Silniki indukcyjne klatkowe od 55 kW do 90 kW - urządzenia Grupy I Kategorii M2
Lot No: 4
Silniki do przenośników taśmowych od 55 kW do 90 kW - urządzenia Grupy I Kategorii M2
Lot No: 5
Silniki indukcyjne górnicze trójfazowe z wirnikiem klatkowym od 15 kW do 250 kW - urządzenia Grupy I Kategorii M2
Lot No: 6
Silniki dwubiegowe 1 000 V - urządzenia Grupy I Kategorii M2
Lot No: 7
Silniki indukcyjne klatkowe od 110 kW do 160 kW - urządzenia Grupy I Kategorii M2
Lot No: 8
Silniki do lokomotyw dołowych
Lot No: 9
Silniki elektrowibracyjne
Lot No: 10