Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Új, 2 tengelyes szóló autóbuszok beszerzése
Reference number: EKR000874182019
II.1.2)Main CPV code34121000 Buses and coaches
II.1.4)Short description:
Új, 2 tengelyes, szóló autóbuszok beszerzése 2 részben
1. rész Új, elővárosi kivitelű, alacsony belépésű, 2 tengelyes szóló (M3/II. osztályú) autóbuszok beszerzése
Mennyiség: 178 db
Opció: 17 db
2. rész Új, regionális kivitelű, normál padlós, 2 tengelyes szóló (M3/II. osztályú) autóbuszok beszerzése
Mennyiség: 61 db
Opció: 6 db
M3 osztályú autóbuszok alatt Ajánlatkérő a 5/1990. (IV.12.) KÖHÉM rendelet alapján több mint 5t megengedett legnagyobb össztömegű autóbuszokat és trolibuszokat érti.
A járműkategória alábontása alatt (M3/II) a 2001/85/EK I. sz. mellékletében rögzítettek szerint „II. osztály”: a főként ülő utasok szállítására kialakított gépjárművek, amelyeken álló utasok is szállíthatók a közlekedőfolyosón, illetve egy akkora területen, amely nem haladja meg a két dupla ülés által elfoglalt helyet.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Új, alacsony belépésű, szóló autóbuszok beszerzése
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)34121000 Buses and coaches
II.2.4)Description of the procurement:
Új, alacsony belépésű, 2 tengelyes szóló (M3/II. osztályú) autóbuszok beszerzése
A beszerzendő autóbuszok száma: 178 db
A műszaki követelmények alapján megajánlott autóbuszoknak azonos gyártmányúaknak és kivitelűeknek (egyformának) kell lenniük.
Nyertes ajánlattevő feladata a műszaki leírásban rögzített paraméterek szerint oktatás biztosítása az autóbuszvezetők és Ajánlatkérő javító karbantartó személyzete részére.
Opció:
A beszerzendő autóbuszok száma: 17 db Ajánlatkérő a szerződés megkötésekor nyilatkozik, hogy az opciót igénybe kívánja-e venni.
Új, normál padlós, szóló autóbuszok beszerzése
Lot No: 2
Új, normál padlós, 2 tengelyes szóló (M3/II. osztályú) autóbuszok beszerzése
A beszerzendő autóbuszok száma: 61 db
A beszerzendő autóbuszok száma: 6 db Ajánlatkérő a szerződés megkötésekor nyilatkozik, hogy az opciót igénybe kívánja-e venni.